O nás

Naša spoločnosť bola ako rodinná firma založená v roku 2011. Napriek tomu sa naše zručnosti  a skúsenosti dedili z  generácie na generáciu, je to naše  dedičstvo. Láska k prírode a pestovanie  poskytovali našim predkom po stáročia  bezpečie, pokoj, živobytie a nádej do  budúcna, čo ľudia v dnešnej  vystresovanej dobe mnohokrát strácajú.  Náš cieľ a naša misia sú jednoduché: aby sme naše dedičstvo a pamiatku našich  predkov uctili a s nepretržitou snahou  vedeli poskytnúť pomoc pestovateľom, záhradkárom ako aj všetkým milovníkom prírody.

 

 Preto sa naša spoločnosť snaží obslúžiť, vyhovieť a nájsť najekonomickejšie riešenie naším zákazníkom a záujemcom na najvyššej možnej úrovni, a to efektívne a odborne.

 

 V našej ponuke nájdete všetko, čo sa týka záhradkárstva - od ovocných stromov (v ponuke máme len také odrody, ktoré sami pestujeme v našich ovocných sadoch a máme s nimi reálne skúsenosti, o ktorých sa s Vami radi podelíme) cez kvety, okrasné a záhradné rastliny, po prípravky na ochranu rastlín a celkového záhradkárskeho príslušenstva, a veľa ďalších užitočných produktov. K našim ďalším službám patrí projekcia (3D), realizácia a údržba záhrad, a v neposlednom rade aj požičovňa záhradného a stavebného náradia. Myslite na nás, aby sme my mysleli na Vás.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu, aby ste sa osobne presvedčili, že Vám  radi a ochotne poskytneme to najvýhodnejšie riešenie!